Jesteśmy Generalnym przedstawicielem w Polsce szwajcarskiej firmy Brugg Contec AG. Firma Brugg Contec AG od ponad 35 lat zajmuje się technologią zbrojenia betonu włóknami polipropylenowymi. Brugg Contec AG ma na świecie ponad 30 przedstawicieli i miliony metrów kwadratowych wykonanych płyt betonowych.
 
Skuteczność i właściwości włókien produkowanych przez Brugg Contec AG zostały potwierdzone badaniami, ale przede wszystkim tysiącami niezawodnych realizacji.

Nasza oferta stanowi alternatywę dla konwencjonalnych rozwiązań. Doświadczenie pokazuje, że wybór naszych włókien to decyzja pozwalająca na oszczędności czasu i środków finansów.
Wieloletnia praca i zaangażowanie naszego zespołu zaowocowało szeregiem współpracujących z nami firm, darzących nas zaufaniem i stale wykorzystujących nasze produkty. W kolejnych zakładkach dowiedzą się Państwo więcej na temat wykonywanych przez nas projektów, konkretnych inwestycji i gamy oferowanych włókien.

 

SPRAWDŹ NASZ GENERALNY PRODUKT

FIBROFOR

PIERWSZY WYBÓR DLA POSADZEK I NAWIERZCHNI BETONOWYCH

Więcej »

SPRAWDŹ NASZ FLAGOWY PRODUKT

CONCRIX

PRZEZNACZONE DLA BETONÓW ZAAWANSOWANYCH

Więcej »

Projekt i realizacja © 2015 - AR Soluma - Wszelkie materiały, loga,
zdjęcia zawarte na stronie są prawnie chronione i zastrzeżone.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.